Vampires

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vampires » Новый форум » Генерация персонажей и вводная.


Генерация персонажей и вводная.

Сообщений 31 страница 58 из 58

31

Анжеліна, є таке поняття як СЕТТІНГ. Є таке поняття як КОРБУК(книжка правил). Є описаний у цих джерелах світ.
Всяка гра мусить мати правила. Якщо правила гри "Маскард Вампірів" тобі не до вподоби-я можу підказати рольовий форум, де грають у десятки подібних ігр.

Тепер що стосується твоєї останьої спроби-або я недобре сказв або ти недобре зрозуміла...покинутий вампір-це той у кого Сіра нема взагалі. Варіант "Сір послав щоб врятувати" означає що Сір все-таки є, правильно?

Далі. Ассаміти не слідують Шляху Людяності-вони слідують Шляху наближення до Каїна.
А Шлях Людяності є АБСОЛЮТНО ОБОВ"ЯЗКОВИМ. Навіть сам епіграф гри звучить як

"Лише ставши монстром, починаєш розуміти, що означає бути Людиною".

Кінцева мета кожного гравця-Голконда, тобто остаточна перемога Людини над внутрішнім Звіром.
В той час Ассаміти полюють на інших вампірів заради їх крові(з її допомогою вони намагаються понизити своє покоління-але це вже інша розмова). Це наймані вбивці, принципи яких протирічать як Людяності, так і законам Камарільї.

Таким чином, мусимо спинитись на тому, що клан Ассамітів є недоступним для вибору. Тому прохання вибрати один з семи кланів Камарільї.

+1

32

Damn it, I realy wanted to play. Ok good luck with youre quest guys, have fun.

+1

33

Angelina ми дуже хочимо щоб ти грала з нами!!! Може вибереш Малкавіанина їм має бути дуже інтересно відігрувати) Обери любого з Камарільї придумай простеньку історію на 1 обзац та приєднуйся

0

34

Thank you immortal, nice to know. So malkavinians must have difficult life that made them a little mentaly fucked. I can live with that.

    Most usual job for brein damaged girl should be.... hmmmm.... psihiatrist, I can get some mind reading abilities, well that wouldnt be interesting,  o wait I know, I was a teacher in kindergarden. Super, and than something happend..... the most primitiv version is that all children died or my character eccidently killed them, but no, its lame. Wait I got it!!! She was a teacher in kindergarden for 7 years, isnt that enough?

Trait(and mental dissfunktion):My character cant thınk normaly lıke ather people and she have lots of halucinations, but sometimes this halucinations can mean something, like stuff that her subconshiosness notised that giving the answer to some questions on her mind but she cant remamber, is materialized into some wision that she tries to understand. its a dream simbiosis with real world.

Name Angelına JoLı
No Famıly
Age 29
Parants dead
I edited previous characteristik list to make it more according.

Simple and clear ....and boarıng.

Отредактировано Angelina (2009-01-14 20:09:40)

0

35

думаю все добре наш шановний Greyf оцінить твої намагання та одобрить. Трайт цікавий. Імя правда буде викликати багато підозр у інших).А саме інтересне як ти будеш показувати безумство малкавіан)

0

36

Безумство Малкавіан показує Оповідач а не гравець.
Маленьке зауваження-Малкави за життя можуть бути АБСОЛЮТНО нормальними. Безумство-це кланове прокляття, яке неонати Малкави отримують при становленні.

Тепер лишилось розподілити очки Аттрибутів(8), Умінь(10), і витратити Вільні Очки(10) на придбання Достоїнств.
І можна починати.

0

37

Teper haracterustuku:

Сила 1
Ловкость 3
Выносливость 3

Обаяние 1
Манипулирование 1
Внешность 3

Восприятие 2
Интелект 2
Сообразительность 1
-----------------------------------------------------------
10 Свободных Очков
Враг (Enemy) (Недостаток, 5 СО) //+5=15 // I think game master should decide who will it be
Девять жизней (Nine Lives) (Достоинство, 6 СО) //-6=9
Лицо ребенка (Baby Face) (Достоинство, 2 СО) //-2=7
Кодекс чести (Code of Honor) (Достоинство, 1 СО)  //-1=6
Эйдетическая память (Eidetic Memory) (Достоинство, 2 СО) //-2=4
Железная воля (Iron Will) (Достоинство, 3 СО) //-3=1

-----------------------------------------------------------
Вміння:
Acrobatiks-5
Close combat-5//kids can be wery engry(its about teacher story)

I toke the previous list and edited it a little bit. But she is a ticher what can she do?
If you know what skills teacher can have than edit it the way you like.

0

38

Angelina вміння більше 3 не може бути

0

39

immortal_king написал(а):

Angelina вміння більше 3 не може бути

O, my bad, Acrobatiks 3
Close combat 3
Medicine 1
Trade 3

My character was visiting congfu lessons.

Отредактировано Angelina (2009-01-15 17:57:27)

0

40

Angelina написал(а):

My character was visiting congfu lessons.

Мдя к такой непопристаёш) Будеш у нас на передовой. Если что ногой в пах

0

41

Анжеліна, Достоїнство "Кодекс Честі" вимагає, щоб ти якомога повніше описала свій Кодекс.
А так то більше зауважень немає.

0

42

Ny slava bogy, vpushu mene v gry poku tu onlayn, a ya poku dopushy personaga.

Codeks chesti:
   Kodeks v stuli Gregory House, yakshcho tu duvushsa cey serial, yaksho ni to os yakmoga povnishuy opus.
1) Never Lie, but its complicated, I lie in cases when I nead it to accomplish something, but when I can say something like "Tobi yde cey gurok pid pidborotkom" do yakogos gurnogo obgerluvogo Jabbu(Star Wars) to tyt ya ne mogy prukudatus kumos kum ya ne ye. + ımmortaly za Housa

2)Ludske gutta dla nei vagluve, vona vbuvae tilku kolu ce dopomoge vratyvatu shche chues gutta, yakois horoshoi lydunu(Podibno do serialy Dexter). Bilshe ne znau serialu zvidku mogna vzatu shchos podibne.

3)Ny ı ostanne. ye lydu yakuh ya ne mogy vbutu. V pershy chergy- dıtu. Dalı duvlachus na obstavunu. Still editing.

Отредактировано Angelina (2009-01-16 17:14:55)

0

43

Хауса я деякі серії по 2 раза передивляюсь))) Респект тобі якшо ти ним захоплюешся.

Відчуваю шо в свому видінні щодо ремнтної бази то я бачив тебе Angelina. Але поки ми цього не знаем можна і електро шокером попрацювати)))))))

+1

44

Анжеліна, а що, обов"язково кодекс честі звідкілясь копіювати? Можна й самому придумати.

От тобі простенький кодекс честі вампіра:

Вампір-колишній лицар. Його кодекс честі:
1. Не бити в спину.
2. Нападати, тільки кинувши виклик/попередивши.
3. Якщо ворог один-битись тільки сам на сам, за винятком якщо ворог дуже сильний.
4. Не використовувати сильнішу зброю ніж та що в противника(тобто пістолет проти ножа).
При цьому цей кодекс дозволяє і схвалює добивання лежачих і безпомічних ворогів.

Написано мною за 5 хвилин. За основу взято типову поведінку середньовічного лицаря.

А заморочившись на 30 хвилин, можна написати чудовий і детальний кодекс честі.

Нагадую Правило Ролі:

Детальна, якісна, правдоподібна гра ролі часто заміняє кидок кубиків.
Якщо гравець повинен сказати промову, він може або кидати кубики, або написати цю промову. І якщо написана ним промова хороша, з душею-то Оповідач може присудити Автоматичний Успіх без кидання кубиків.

0

45

Ny tu teg skopiyuvav kodeks chesti z lucariv. Do togo kodeks lucara nadto prostuy yak dla rolovoi gru, vse chitko i yasno. Tomu ya z tobou ne zgidna. Miy kodeks maye nabagato glubshuy zmist moralno etuchnuh rozdymiv, i tomy ce miy kodeks chesti a rucari hay idyt i ..... z vuslykamu. I mogesh ne symnivatus, ya dotrumays svogo kodeksy.

Shce odun koment. Kolu ya vuburala bonus kodeks chesti, ya uyavlala sobi te shcho tu napusav, pidlagae pid standartnuy opus kodeksa chesti. Prote meni spodobalos kolu tu skazav shcho yogo treba opusatu, ce vge cikavishe. Tomy takuy miy kodeks, ya mogy vbutu v spuny, spalutu abo gorstoko vbutu grypy ludey yaki zavagayut gutu inshum, mogy prukunytus drygom shchob potim vdarutu v spuny, ale ne mogy prukudatus vichluvoyu chu viddanou tilku tomy shcho tak bezpechnishe dla mene.

I zderto tilku pershuh 2 pynktu.

Отредактировано Angelina (2009-01-16 17:13:40)

0

46

Анжеліна, т ояк на рахунок імені персонажа? А враховуючи що це жінка то ще й описання зовнішності ))

+1

47

В Анджеліни фамілія Joli а в відомої актриси Jolie. Так що не бачу проблем))) Вводь іі в гру)

0

48

Im totaly agrea with mister immortal.
About her appearence:
She change close a lot, but not in Cristina Agilera stile(Who buy all the most expensive and colorfull stuff from unic collections and NEVER wear same twice(if you watch Mtv)), im more like Katy Perry stile.Not wery screaming, something more classic and stioplofonic. I dont use bright lipstick, like to make up my eyes but they look good naturaly too, but still create arakosmug effect. I think stuff from Pussy Cat Dolls videos are sexy but I dont wear it. And no open breast middle top like Britney spears, that so so so LAME. And Never use shade fill light filters in my music videos. Is that good description of ANGELINA JO-LI for you?

Отредактировано Angelina (2009-01-18 17:21:15)

+1

49

immortal_king написал(а):

В Анджеліни фамілія Joli а в відомої актриси Jolie. Так що не бачу проблем)))

Інші ігрові персонажі будуть сприймати ім"я на слух-їм будеш пояснювати шо там на 1 букву менше.
Зрештою-Джолі так Джолі, але імена теж впливають на ігровий процес. Введу при першій можливості.

0

50

At lest, I will be in game, Hooorey!!! Lets have a party or a parade.
Thats greit, I could kiss you all if I warent a lesbian.

Отредактировано Angelina (2009-01-20 01:17:51)

0

51

Вітаю всіх любителів рольових ігор. Я буду радий приєднатись до вас. Поки я закінчую ознайомлення з матеріалами гри і скоро буду готовий згенерувати свого персонажа.

Також хочу зауважити що читати ваші пригоди було надзвичайно цікаво, покищо ви найбільш інтригуюча компанія рольовиків з тих що я зустрічав.

0

52

Мій персонаж Каітиф Коул Баркер(Caul Barker) родом з Англії, який памятає своє життя до перетворення. Перебрався в Америку ще задовго до перетворення. Він був жахливою людиною яка робила жахливі речі. Якщо когось і можна виправдати фразами "тяжке життя" чи "закони вулиць" то тільки не його, він жив не заради грошей чи слави, проливання крові інших було на його погляд єдиним правильним. Єдине що все таки може підходити як оправдання його нелюдяності це подія в його дитинстві, коли його маму вбив її рідний брат заради спадку. Багато хто знав хто винний але всі були занадто налякані його високим положенням. У Коула була двоюрідна сестра- дочка вбивці його матері з якою він добре ладив, він розповів їй все що знав про її батька і вона знала що Коул хоче помститись за свою матір. Настав день коли Коул повинен був здійснити правосуддя, старий спав пяний на ліжку у Коула був гострий кухонний ніж, проте замахнувшись він не зміг нічого зробити, йому не хватило духу. Коли хлопець виходив з кімнати його дятько прокинувся і побачивши ніж все зрозумів, взявши тяжкий настільний годинник вдарив Коула по голові. Коли Коул отямився то побачив свою сестру з пістолетом над трупом дятька. Вона імігрувала в америку а через 2 роки він відправився вслід за нею. Він почав розшукувати її не зупиняючись ні перед чим і він більше ніколи не вагався..., його затягувало все глибше і глибше в злочинний світ, майже знайшовши свою сестру, тримаючи її фотографії які приніс йому один з його людей він вирішив завязати зі злочинною діяльністю щоб не ставити її під удар, проте він натрапив на слід тих хто залишає свої сліди тільки уночі, подальші події не залишились у його памяті, він втратив усі звязки і способи відшукати сестру, але хочаб знав що з нею все в порядку. Як це не дивно але він почав вірити в карму, можливо тому що сам розумів що не заслуговує бути щасливим і відшукати свою сімю.

Дисциплины: Чародейство (Thaumaturgy) Путь Искажения (Path Of Corruption).

Сила 3
Ловкость 2
Выносливость 3

Обаяние 2
Манипулирование 1
Внешность 1

Восприятие 3
Интелект 1
Сообразительность 3

Железная воля (Iron Will) (Достоинство, 3 СО)
Смельчак (Daredevil) (Достоинство, 3 СО)
Опекунство (Ward) (Недостаток, 3 СО) - згідно історії

Пістолети 2
Дворучна вогнепальна зброя 3
Ближній бій 3
Торгівля 2

Трайты:
1. Щоб вижити в жорстокому суспільстві йому довелось навчитись наводити страх на людей. Сама недоброзличливо налаштована зовнішність Коула залякує ворогів, дає їм розуміти що звязок з цим хлопцем нічим хорошим не закінчиться і краще не мовчати якщо йому потрібна важлива інформація.

Отредактировано Angel (2009-03-16 18:13:26)

0

53

О ми всі раді що ти оцінив наш тонкий англійський гумор) Приєднуйся до нас.Тим більше шо Аквілс загинув смертю хоробрих.

Пару зауважень ті дисципліни шо ти взяв то я так зрозумів ти з мене списав бо думав шо так треба, але каітиф може вивчати любі дисципліни які забажає, але має штраф у опиті. Я ці 3 дисципліни сам для себе обрав.

Твій трайт "противоречит" твоєму параметру зовнішність який у тебе 3.

0

54

- Так, це правда. В мене ще запитання, якщо я Каїтифф то мені ще потрібно вибрати хто мене перетворив.? Деякі дисципліни доступні тольки для деякої крові. І чи можу я вивчати Чародейство якщо нема кому мене вчити?

0

55

Привіт Коул. Каїтиффи не мають Сіра, зазвичай-їх просто покидають як недостойних. Хоча, як виняток, може знайтись такий вампір ,який буде відчувати за собою певну відповідальність за того, кого він Обернув...Каїтифф може мати Сіра, але любов його буде коштувати не 1 Вільне Очко за 1 а 2.

Тауматургія-це більше магія ніж дисципліна. Її не може вивчити ніхто, якщо не має вчителя. Навіть самі Тремер, якшо нікому їх вчити, мають великі труднощі з цим.

В принципі, за деякими винятками, будь хто може вивчити будь-що. Але це зазвичай стосується лише тих дисциплін, які є у Семи Кланів Камарільї.

Далі...пістолети і дворучна зброя-це одне й те ж саме уміння. Але персонаж може мати бонус до якогось конкретного виду зброї.

Зовнішність-мається на увазі "потворний-прекрасний". Тобто зовнішність 3 означає як мінімум модельну зовнішність.

А взагалі-ця глава вже скоро закінчується. Ти зможеш приєднатись до Хронік на іншому форумі(дам ссилку потім).
Щоправда, там гра йде на російській мові.

0

56

Приветствую.Если не тяжело-кидай ссылку,интересно попробовать.

0

57

http://www.frpg.ru

0

58

Не заходит по силке. Виклади робочу силку якшо можиш

Отредактировано immortal_king (2009-04-23 12:27:25)

0


Вы здесь » Vampires » Новый форум » Генерация персонажей и вводная.